O sklepie Łódź4Home

Sklep Łódź4Home swoje początki ma w mojej pasji fotograficznej, która połączona z fascynacją i miłością do mojego miasta Łodzi, przerodziła się w 2015 roku w działalność gospodarczą pod nazwą Dark Frame.

 

Już jako nastolatek fotografowałem Łódź pokazując jej znane i lubiane strony jak i te mniej oczywiste, często nieodkryte. Robię to do dziś, ponieważ chcę pokazywać moje miasto łodzianom i nie tylko, przypominać o nieoczywistej magii tych ulic, budynków i symboli. Łódź to mieszanka różnych stylów, specyficznego klimatu, miasto kontrastów, posiadające tysiące pięknych budynków, dziesiątki niesamowitych fabryk i pałaców. To miejsce - zagadka, w które trzeba nieco wsiąknąć żeby poznać jego prawdziwy charakter. Uważam, że fajnie jest być przywiązanym i dumnym z miejsca, w którym się żyje. Łodzianie (także przyjezdni) wciąż się tego uczą jednak na przestrzeni wielu lat widzę wyraźne postępy w tej kwestii. 

 

Od wielu lat zgłaszają się do mnie łodzianie zarówno żyjący tutaj jak i Ci na emigracji, którzy chcą wprowadzić do swojego mieszkania, domu czy biura nieco łódzkiego klimatu. Przez lata setki fotografii Łodzi mojego autorstwa trafiło do setek mieszkań w Łodzi, Polsce i na świecie. Sklep internetowy Łódź4Home to odpowiedź na zapotrzebowanie osób, które szukają klimatycznych zdjęć i plakatów z ich ukochanym miastem. 

 

Oferuję Wam ponad 150 zdjęć Łodzi mojego autorstwa, które pozwolą powiesić na ścianie coś autentycznego i lokalnego. Zdjęcia, których nie znajdziecie nigdzie indziej i coś co wyróżni wnętrza Waszych czterech kątów spośród setek tysięcy ozdobionych w podobny, powtarzalny sposób. Wydrukowane zdjęcia Łodzi mogą być także świetnym pomysłem na prezent lub oryginalne (i autentyczne) udekorowanie łódzkiego biura.

 

Sklep Łódź4Home będzie się rozwijał, szykuję dla Was kolejne kadry i kolejne projekty plakatów, a także niespodzianki. Jeśli masz nietypowe zamówienie (kadr na zamówienie, nietypowy rozmiar wydruku lub personalizowany napis - napisz do mnie). Jeśli coś u mnie zakupisz, będzie mi bardzo miło za wysłanie zdjęcia efektu finalnego na Twojej ścianie :)

 

Fotografie Łodzi mojego autorstwa można było zobaczyć m. in. w ogólnopolskiej kampanii reklamowej Miasta Łodzi - "Łódź pozdrawia", na kilku wystawach w Foto Cafe 102, Łódzkim Towarzystwie Fotograficznym, albumach Potęga Łodzi, publikacjach o Łodzi magazynu National Geographic Traveller. Zrealizowałem architektoniczne sesje zdjęciowe dla kilkudziesięciu firm z całej Polski (lista klientów). Jeśli potrzebujesz zdjęć architektury, zapraszam do współpracy.

 

Zarażajmy ludzi miłością do Łodzi! Dzięki za odwiedziny!

 

Robert Zapędowski, łodzianin.

Fotograf Dark Frame, Właściciel sklepu Łódź4Home.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz dostępne zdjęcia Łodzi:

 

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i dowiaduj się na bieżąco o aktualnych okazjach.

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny. Dowiedz się więcej o cookies.

Zamknij