O sklepie Łódź4Home

Sklep Łódź4Home swoje początki ma w mojej pasji fotograficznej, która połączona z fascynacją i miłością do mojego miasta Łodzi, przerodziła się w 2015 roku w działalność gospodarczą pod nazwą Dark Frame.

 

Już jako nastolatek fotografowałem Łódź pokazując jej znane i lubiane strony jak i te mniej oczywiste, często nieodkryte. Robię to do dziś, ponieważ chcę pokazywać moje miasto łodzianom i nie tylko, przypominać o nieoczywistej magii tych ulic, budynków i symboli. Łódź to mieszanka różnych stylów, specyficznego klimatu, miasto kontrastów, posiadające tysiące pięknych budynków, dziesiątki niesamowitych fabryk i pałaców. To miejsce - zagadka, w które trzeba nieco wsiąknąć żeby poznać jego prawdziwy charakter. Uważam, że fajnie jest być przywiązanym i dumnym z miejsca, w którym się żyje. Łodzianie (także przyjezdni) wciąż się tego uczą jednak na przestrzeni wielu lat widzę wyraźne postępy w tej kwestii. 

 

Od wielu lat zgłaszają się do mnie łodzianie zarówno żyjący tutaj jak i Ci na emigracji, którzy chcą wprowadzić do swojego mieszkania, domu czy biura nieco łódzkiego klimatu. Przez lata setki fotografii Łodzi mojego autorstwa trafiło do setek mieszkań w Łodzi, Polsce i na świecie. Sklep internetowy Łódź4Home to odpowiedź na zapotrzebowanie osób, które szukają klimatycznych zdjęć i plakatów z ich ukochanym miastem. 

 

Oferuję Wam ponad setkę zdjęć Łodzi mojego autorstwa, które pozwolą powiesić na ścianie coś autentycznego i lokalnego. Zdjęcia, których nie znajdziecie nigdzie indziej i coś co wyróżni wnętrza Waszych czterech kątów spośród setek tysięcy ozdobionych w podobny, powtarzalny sposób. Wydrukowane zdjęcia Łodzi mogą być także świetnym pomysłem na prezent lub oryginalne (i autentyczne) udekorowanie łódzkiego biura.

 

Sklep Łódź4Home będzie się rozwijał, szykuję dla Was kolejne kadry i kolejne projekty plakatów, a także niespodzianki. Jeśli masz nietypowe zamówienie (kadr na zamówienie, nietypowy rozmiar wydruku lub personalizowany napis - napisz do mnie). Jeśli coś u mnie zakupisz, będzie mi bardzo miło za wysłanie zdjęcia efektu finalnego na Twojej ścianie :)

 

Zarażajmy ludzi miłością do Łodzi! Dzięki za odwiedziny!

 

Robert Zapędowski, łodzianin.

Fotograf Dark Frame, sklep Łódź4Home.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz dostępne zdjęcia Łodzi:

 

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i dowiaduj się na bieżąco o aktualnych okazjach.

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny. Dowiedz się więcej o cookies.

Zamknij